Rubriky:

Ostatní

McGregor přepsal historii! Zničil Alvareze a stal se mistrem světa ve dvou váhách

13. listopadu 2016 09:34 - New York

Irský bojovník Conor McGregor knockoutoval ve druhém kole v lehké váhové kategorii Američana Alvareze a získal tak druhý pás pro mistra světa. Zapsal se tak do historie UFC, neboť jako první vlastní dva mistrovské tituly zároveň. Nikomu jinému se tento počin ještě nepodařil.

sntv

Diváci ve vyprodané Madison Square Garden byli nadšení. V New Yorku vůbec poprvé viděli souboj MMA, protože v teprve v letošním roce přestalo platit pravidlo o zákazu smíšených bojových umění.

Irský šampión v pérové váze začal proti Američanovi ve velkém stylu a tvrdými údery ničil soupeře, který se však vždy dokázal otřepat a pokračovat v zápase. McGregor dominoval až do druhého kola, kde frustrovaného a otřeseného Alvazere po rychlých úderech skolil na zem a rozhodčí John McCarthy souboj ukončil a prohlásil Ira za vítěze. Dvaatřicetiletý Američan, jenž držel mistrovský pás v lehké váze od července, jej při první obhajobě ihned ztratil.

Osmadvacetiletá legenda MMA Conor McGregor je nepřetržitě od léta 2015 světovým šampiónem v pérové váze a v letošním roce chtěl zaútočit na titul ve vyšší hmotnostní kategorii, což se mu po Alvarezově skalpu podařilo.

jak, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní