Rubriky:

Ostatní

Myslel jsem, že se dá takto utáhnout jen totální jelito, řekl Pešta po uškrcení Hroznýšem královským

17. ledna 2017 14:12 - Praha

V Denveru poznal sílu Hroznýše královského. Český bojovník v MMA byl uškrcen Rusem Alexejem Olejnikem, a to už v prvním kole. Zlom nenastal, třetí porážka v řadě v prestižní organizaci UFC. Smlouva na šest zápasů - porážka, výhra, další tři nezdary. Zbývá jediný podepsaný souboj. Jaká bude budoucnost druhého Čecha, který se probil do prestižní skupiny bojovníků?

 

Profimedia.cz

Byl pokořen chvatem zvaným Ezekiel Choke. Následoval jen prosebný výraz směrem k rozhodčímu. V tu chvíli už Pešta věděl, že prohrál.  Sám na svém facebookovém profilu přiznal, že ho výsledek vůbec nenadchl. „Tak je po všem. Posral jsem to a nechal se uškrtit na Ezekiel Choke zespoda v mountu. Věděl jsem, že má tohle škrcení rád, ale vždycky jsem myslel, že se na něj dá utáhnout jen totální jelito," okomentoval svůj konec v prvním kole Čech, který padl na galavečeru UFC Fight Night.

Šestadvacetiletý Pešta nezačal špatně, ale dostal se na zem s přeborníkem, který je v tomto měření sil vynikající. Ten nezklamal. Devětatřicetiletý Rus s přezdívkou Hroznýš královský si situaci pohlídal a mohl se radovat už ve třetí minutě úvodního kola.

„Cítil jsem se dobře. Příprava byla bez problémů, takže můžu vinit jen sebe. Děkuju Jirkovi Paluskovi a Gregu Jonesovi, že mi stáli v rohu," dodal ještě Pešta, který teď bude čekat na vývoj okolo své profesionální kariéry.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní