Rubriky:

Ostatní

Střet dvou světů? Zabije ho, vyslal předpověď bojovník MMA

6. dubna 2017 09:46 - Praha

Pokud jde o předpovědi, je jich dost, každý si může vybrat. Boxerský zápas je ale stále v nedohlednu. Střet dvou bojovníků, kteří mají sebevědomí na rozdávání - boxer Floyd Mayweather a představitel MMA Conor McGregor. Teď s drsnou predikcí možného výsledku bitvy přišel Daniel Cormier, mistr bojových umění z UFC. „Floyd ho zabije,“ řekl osmatřicetiletý Američan pro ESPN.

 

Andrew Couldridge, Reuters

Před pár týdny na pár hodin navštívil Mayweather Prahu a řekl, že pokud se rozhodne jít do zápasu s McGregorem, čeští fanoušci se to dozví první. Byla neděle něco před druhou ranní. Za pár hodin svět obletěla informace, že Američan přijal Irovu výzvu. To řekl britským médiím ještě před návštěvou Prahy.

Jak Mayweather nestihl přiletět na pražský galavečer, jak zapomněl na české fanoušky boxu, tak v podobném duchu se jeví jeho možný duel s McGregorem. Řeči, řeči a řeči. To je jedna část tohoto příběhu, který koluje už měsíce po tomto světě.

Jedno kolo, předpovídá Sugar Ray Leonard

Druhou částí je samotná možná bitva a její průběh. Komentátoři UFC a bojovníci MMA tipují, že by mohl Ir vydržet. Boxerské legendy, jako jsou Sugar Ray Leonard, Mike Tyson a Roy Jones Junior vidí konec už po pár kolech. Američan je pro ně favoritem.

Nově přihodil svůj pohled Cormier, podle kterého by mohlo dojít ke krveprolití. „Floyd ho zabije. Buďme soudní. Ani jeden z těch kluků nemůže dělat sport toho druhého."

„Box? Jedno kolo," řekl Sugar Ray Leonard. Podobně to vidí trenér další boxerské veličiny. Kouč Freddie Roach, pod kterého spadá Manny Pacquiao. "Proč? Nemá techniku. Rád bych to viděl, bylo by to zábavné sledovat. On má charakter, ale není dobrý bojovník, je trochu divoký," dodal na adresu irského zápasníka.

lik, Sport.cz

Pokud dojde k boxerskému zápasu, kdo vyhraje?

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní