Rubriky:

Ostatní

Boxerský šampión Wilder byl zatčen za držení marihuany

16. června 2017 09:16 - Tuscaloosa

Boxerský mistr světa těžké váhy Deontay Wilder byl zatčen v Alabamě kvůli držení marihuany. Právník jednatřicetiletého Američana odmítl, že by drogy patřily Wilderovi. Propuštěn byl na kauci tisíc dolarů.

 

Usa Today Sports, Reuters

Wilder vlastní mistrovský pás organizace WBC. Obhájil ho v únoru už popáté po souboji s krajanem Geraldem Washingtonem. V profesionálním ringu je zatím neporažený, soubojů absolvoval 38. Coby amatér získal bronz na olympijských hrách v Pekingu.

Policie původně Wildera zastavila kvůli příliš ztmaveným sklům jeho vozu, jenže při kontrole ucítila z cadillacu závan marihuany. Malé množství policisté skutečně v autě našli.

Wilderův právník novinářům řekl, že se jeho klient vrátil z výletu mimo město jiným vozem, načež pak sedl do cadillacu a objížděl obchodní schůzky. V době, kdy byl pryč, mělo k autu podle něj přístup několik jeho přátel a nyní budou zjišťovat, kdo konkrétně v něm byl.

"Tato událost ho silně zasáhla. Odmítl, že by marihuana byla jeho. Je bojovník a uděláme vše pro očištění jeho jména. Nikdy nebyl obviněn z jakéhokoli drogového přestupku," řekl Wilderův advokát Paul Patterson.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní