Rubriky:

Ostatní

Krpálkova olympijská pohádka slaví výročí. Rok od zlata v Riu!

11. srpna 2017 14:16 - Praha

Přesně před rokem nebylo populárnějšího českého sportovce. Judista Lukáš Krpálek vybojoval zlatou olympijskou medaili v brazilském Riu de Janeiro. Příběh odhodlání, který skončil podle jeho vlastních slov pohádkou. „Dneska je to přesně rok. Byl to ten nejkrásnější den. Rio 11.8.2016. Udělám všechno, abychom si to ještě jednou zopakovali,“ napsal Sportovec roku 2016 na svůj facebook.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Jak vypadaly jeho oslavy v Riu v Českém domě a poté po návratu domů? Připomeňte si historické okamžiky ve videích.

Dneska je to presne rok.... byl to ten nejkrasnejsi den.. 👍🏻Rio 11.8.2016 🇧🇷 udelam vsechno aby jsme si to jeste jednou zopakovali!! 😊 #Tokyo2020 🇯🇵

Zveřejnil(a) Lukáš Krpálek dne 10. srpen 2017

„Pro mě to byl obrovský sen a jsem hrozně rád, že se to povedlo. Vůbec jsem v tohle nedoufal a jsem strašně šťastný. Jsem rád, že se to povedlo. Podařilo se mi porazit všechny, i úřadujícího mistra světa. Dostal jsem takovou ránu do hlavy, že špatně vidím. A doufám, že se mi to všechno nezdálo. Že se ráno vzbudím s medailí v ruce," řekl judista těsně po olympijském triumfu.

Nyní už Krpálek zápasí v kategorii bez rozdílu hmotnosti. Po sedmi měsících od přestupu mezi největší judistické kolosy se probojoval už na čtvrté místo světového žebříčku.

lik,pn, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní