Rubriky:

Ostatní

Tohle má být McGregor? Fanoušci se vysmívají muzeu voskových figurín

19. srpna 2017 10:53 - Dublin

Neuběhl ani půlrok od slavnostního odhalení busty fotbalisty Cristiana Ronalda na letišti v jeho rodné Madeiře a na světě je další vysmívané dílo zvěčňující populárního sportovce. Tentokrát se fanoušci na sociálních sítích baví voskovou figurínou Conora McGregora v dublinském muzeu.

 

Steve Marcus, Reuters

Conor McGregor se připravuje na velký zápas proti Floydu Mayweatherovi, který se uskuteční 26. srpna v Paradise v Nevadě. Ještě před očekávaným duelem se však začíná Irovo jméno objevovat v médiích ve zcela jiné souvislosti.

Irské národní voskové muzeum muselo tento týden reagovat na četné výtky a posměšky svých návštěvníků, kterým se nezdá nová figurína Conora McGregora příliš podobná samotnému bojovníkovi ve smíšených bojových uměních, jak uvádí portál Dublin Live.

Nová figurína v celé své kráse.

Generální manažer muzea Ed Coleman reagoval slovy o tom, že kritizování je přirozenou součástí sociálních médií a že návštěvníci většinou poznají, koho má figurína imitovat. Zároveň však připouští, že tvorba figurín v irském muzeu se nemůže srovnávat se světovou špičkou.

„Nejsme Madam Tussaud's, kde na každé figuríně pracují desítky lidí. Máme jednoho sochaře a jednu uměleckou maskérku, kteří dělají všechny modely," brání se Coleman.

"Vypadám víc jako Conor McGregor než tahle figurína."

Nevyrobili omylem slavného herce Ewana McGregora?

Sám McGregor se podle Colemanova vyjádření přijde do muzea podívat se svým synem, až bude mít za sebou souboj s Mayweatherem.

dh, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní