Boxeři se vrátí z ME bez medaile, Horváth vypadl ve čtvrtfinále

19. července 2006 16:21 - PLOVDIV

Čeští boxeři se z mistrovství Evropy v Plovdivu vrátí stejně jako před dvěma lety bez medaile. Poslední reprezentant v soutěži Štěpán Horváth prohrál ve čtvrtfinále váhové kategorie do 69 kilogramů s Rusem Andrejem Balanovem výrokem r.s.c.

Duel byl reprízou letošního finále Velké ceny Ústí nad Labem. Zatímco před domácím publikem Horváth prohrál se zkušenějším soupeřem poměrně těsně na body, na vrcholném turnaji nevydržel s protivníkem boxovat ani celá dvě kola. Rozhodčí duel předčasně ukončil.

Ústecký boxer a letošní český mistr si v neděli poradil na body s Lotyšem Dmitrijsem Šostaksem. Dnes už byla ve hře medaile, protože semifinalisté mají jistý minimálně bronz.

ČTK

Běhání v zimě

Zima je pro řadu běžců obdobím nejistoty a nechuti k běhání. Nízké teploty od běhu často odradí, proto je důležité dodržovat základní pravidla. Ať už v zimě hledáte běžeckou motivaci, pilujete techniku běhu nebo hledáte zimní běžecké vybavení, jistě vám poslouží naše tipy a triky, jak se na běh v zimním období připravit a pořádně si ho užít.

Patička stránky: