Rubriky:

Ostatní

Zažila světové ovace, teď česká ranařka přijala další výzvu! Riskuje?

29. srpna 2017 07:22 - Praha

Kickboxerka Sandra Mašková nedávno vyhrála Světové hry ve Vratislavi. Euforie, radost. Teď je před ní další velká výzva a zároveň velká změna. Míří totiž do klece, v prosinci jí čeká premiéra v MMA a moc času na přípravu není. „Je to hrrr, je to velké sousto. Ale jsem přesvědčená, že to schroustám, protože ráda jím, tak dám všechno,“ směje se.

Sport.cz

V MMA si musí nejvíc zvykat na boj na zemi a také na mnohem menší rukavice. „Musela jsem kvůli nim úplně změnit styl. Jsou opravdu titěrné," dodává. Jak jí to s nimi jde při tréninku a jak vidí svoji budoucnost v oktagonu, na to se podívejte v našem videu.

Teď hlavně první zápas v MMA přežít a dobře se na něj připravit. Jiné cíle si zatím devětadvacetiletá bojovnice s přezdívkou Medojed nedává. Potvrzují to i slova jejího trenéra Aloise Škeříka, který jí k tomu, aby ke kickboxu přidala novou disciplínu, přemluvil. „O budoucnosti se budeme bavit až po tom zápase. Sedneme si a probereme, co bude dál. Platí ale, že se tímhle sportem chceme hlavně bavit, ne stresovat."

A Mašková dodává. „Zatím se nepovažuju za bojovníka MMA. Jsem pořád kickboxer strčený do klece. Zatím nechci říkat, že chci do UFC, protože nevím, co se stane. Uvidíme."

Debut české kickboxerky v MMA uvidí 7. prosince pražská O2 arena. Odehraje se v rámci galavečera XFN 6.

jab, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní