Rubriky:

Ostatní

Nový design na hlavě. A pak i na těle! Sáblíkovou vyšňoří do boje fandové

30. srpna 2017 11:10 - Praha

Nespěchá s výjezdem na led, trénuje zatím na suchu. Závody jsou ještě daleko, i proto mohla Martina Sáblíková svěřit do péče fandů výběr toho, v jaké kombinéze se bude prezentovat v celé olympijské sezóně.

 

Jan Handrejch, Právo

Chce další medaile. Nejlépe i z olympiády v Pchjongčchangu v únoru 2018, zatím ale nemá jasno o designu kombinézy. Fanouškům na facebooku předkládá tři alternativy. Vybírejte, vyzývá je.

„Návrh s největším počtem ´lajků´ příští pondělí v 16:00 vyhrává," píše Sáblíková, která se na nedávné tiskové konferenci prezentovala novým účesem a přednesla plány včetně toho, že po nejbližší olympiádě rozhodně končit ještě nebude.

Pomozte mi vybrat nový design závodní kombinézy české reprezentace pro OH 2018. Návrh s největším počtem "lajků" příští pondělí v 16:00 vyhrává. :-) Tak co, který se líbí nejvíc? :-)

Zveřejnil(a) Martina Sáblíková dne 28. srpen 2017

Na facebooku se vrátila také do historie, kde připomněla to, v jakém oblečení vyrazila při předešlých olympiádách.

„Ty bílé ruce a nohy nám závidělo celé závodnické pole," hodnotila zpětně kombinézu, kterou měla na minulých hrách v Soči v roce 2014. Zavzpomínala třeba i na tu z Turína 2006. „Bylo z toho 4. a 7.místo," připomněla svůj první start pod pěti kruhy. Tehdy ve svých devatenácti. To ještě nebyly medailové časy, ale vše k nim směřovalo.

Výlet do minulosti. :-) Tohle byla moje první olympijská kombinéza - Turín 2006 a bylo z toho 4. a 7.místo.

Zveřejnil(a) Martina Sáblíková dne 24. srpen 2017

Dvojnásobně zlatá a jednou bronzová komboška z Vancouveru 2010 :-) Tohle by speciální celomodrý kousek, jinak jsem měla ve svěťácích levou nohu v červené barvě. Jak se líbí?

Zveřejnil(a) Martina Sáblíková dne 25. srpen 2017

A zatím poslední olympijská ze Soči 2014 - zlato a stříbro. Ty bílé ruce a nohy nám závidělo celé závodnické pole. :-) Do Koree, ale bude změna - už příští týden rozhodnete! Už se nemůžu dočkat 😉👍💪

Zveřejnil(a) Martina Sáblíková dne 27. srpen 2017

Teď samozřejmě nejde o oblečení jen pro českou ledovou královnu. Fandy vybraný design se bude týkat i kombinéz dalších reprezentantů. I další medailové naděje Karolíny Erbanové.

V novém hávu ostře vstoupí do sezóny 10. - 12. listopadu, kdy bude v Heerenveenu na programu start nového ročníku Světového poháru.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní