Rubriky:

Ostatní

Žádné city! Křehkou křepčící krásku drsně přitlačil k zemi

21. září 2017 11:16 - Kansas

Měnil pozici, hledal místo pro co nejlepší záběry a moc si nevšímal, co se děje kolem. Kameraman při zápase v americkém fotbale mezi Kansas City Chiefs a Philadelphií Eagles se dostal do kontaktu s jednou z cheerleaders. Ale žádný požitek. Pro nikoho. Doslova přitom křepčící křehkou krásku převálcoval.

Vše se přihodilo během poločasové přestávky zápasu prestižní NFL, kameraman s mobilním vybavením využíval pauzy k rychlému přesunu a přes dívku, která udávala tón tančícím kolegyním, se přehnal jako tajfun. Žádné city.

Ale přežila bez úhony. Mohlo ji těšit, že na internetu byl její okamžitý návrat do akce náležitě kvitován. Po srážce si podle mnohých počínala možná statečněji než někteří "obrnění" hráči.

Spokojen nakonec byl celý domácí klub, Chiefs vyhráli 27:20.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v biatlonu 2020

51. mistrovství světa v biatlonu se koná od 12. do 23. února 2020 v italském středisku Antholz-Anterselva. V areálu Südtirol Arena se uskuteční celkem 12 závodů, v nichž se představí Michal Krčmář, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková, Lucie Charvátová a další čeští reprezentanti.