Rubriky:

Ostatní

Krasobruslařka Dušková musí kvůli zranění kolena na operaci

1. listopadu 2017 17:44 - Praha

Krasobruslařka Anna Dušková si při pádu v tréninku poranila koleno a čeká ji operace. Ve sportovní dvojici s Martinem Bidařem proto vynechají víkendový závod Grand Prix v Číně. Juniorští mistři světa z roku 2016, kteří byli sedmí na lednovém seniorském mistrovství Evropy a v září se kvalifikovali na olympijské hry v Pchjongčchangu, o zranění informovali na Facebooku.

 

Adolf Horsinka

"Minulý týden jsem spadla na tréninku a v pondělí mě čeká operace vazu v koleni, takže si na chvíli musíme dát pauzu," uvedla sedmnáctiletá Dušková. Neupřesnila, jak dlouho by měli chybět. Vedle závodu v Číně ale podle všeho přijdou také o svůj plánovaný druhý závod Grand Prix, který je na programu od 17. listopadu v Grenoblu.

Časopis International Figure Skating na svém facebookovém profilu zpochybnil i jejich účast na lednovém mistrovství Evropy v Moskvě. Olympijské hry začnou za 100 dní.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.