Rubriky:

Ostatní

Zářez v nejprestižnější organizaci. Pudilová vybojovala výhru v Americe

19. února 2018 11:44 - Praha

Dokázala to. První zápas v Americe pod organizací UFC zvládla. Celkově šla Lucie Pudilová do svého třetího duelu pod touto nejprestižnější stájí bojových umění. A Češka v texaském Austinu vyhrála, když na body porazila Kanaďanku Sarah Morasovou. „Chtěla bych poděkovat trenérovi, který mě ke všemu donutil,“ řekla pro UFC rodačka z Příbrami.

 

facebook: Lucie Pudilová

Už při vážení bylo rozpoložení mezi oběma soupeřkami vyšponované. „Jak jsem ji viděla, tak jsem měla náladu do ní šťouchnout břichem," pousmála se Pudilová, která má nyní v UFC bilanci dvou výher a jedné porážky.

„Děkuji za skvělé publikum a úžasnou atmosféru. Zápasila poprvé v USA, je ráda, že mohla zápasit v Texasu," připomněl po bitvě kouč Ladislav Erdélyi.

https://www.facebook.com/UFConFOX/videos/887921834746125/

Kanaďanka vstupovala do zápasu s pěti výhrami a dvěma porážkami. Po Pudilové si devětadvacetiletá soupeřka připsala třetí ztrátu.

„Zápas byl opravdu těžký, ale zase jiný a zajímavý. Sara překvapila údery, ale nepřekvapila prací na zemi. Z pozice na zemi jsem ji chtěla uškrtit, ale to nějak nevycházelo, tak jsem přešla na postoj, ten mám ráda," okomentovala duel třiadvacetiletá Pudilová, která má podle serveru Sherdog v MMA osm výher a dvě prohry.

Pomalejší byl začátek, než Češka nahodila motor. „Než se rozjedu, tak to vždycky trvá," přiznala Pudilová, která souhlasila s verdiktem rozhodčích. „Vždycky souhlasím se svojí výhrou," usmála se.

lik, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.