Rubriky:

Poker

Pokerová hvězda Staszko bude hrát v Praze!

3. ledna 2012 14:26

Největší hvězda českého pokeru, vícemistr světa a majitel mnoha miliónů dolarů, Martin Staszko, bude v úterý hrát úvodní turnaj nového ročníku ČPT, kterým bude tzv. High Roller, tedy turnaj s nebývale vysokým startovným 25 tisíc korun.

 

gettyimages.com

Podobných turnajů se vždy zúčastní nejlepší hráči, pole nebývá početné, ale rozhodně je vždy na co se dívat.

Tento tunaj se odehraje jako předkrm k hlavnímu turnaji ČPT, který je tradičně dvoudenní a začíná ve středu. Buy-in do turnaje činí 7.500+400 Kč a pořadatel garantuje celkový prize pool v minimální výši 1.000.000 Kč. Již tradičně se můžeme těšit na záznam z finálového stolu na ČT4.

Od doby, kdy Česká pokerová tour v roce 2008 odstartovala svoji cestu za slávou a věhlasem, se tuzemské pokerové vody hodně rozvířily, nicméně ČPT si stále udržuje status nejprestižnější pokerové série u nás. Nejúspěšnější hráči získávají po celý rok body do závěrečného finálového turnaje, v němž se ti nejlepší utkají o 1.750.000 Kč a putovní pohár.

Minulý rok kraloval „čépétéčku“ Václav Vojta, v roce 2010 se z celkového prvenství radoval Lukáš Dydek, rok před ním Tony Felfel a historicky prvním vítězem se stal Filip Grus.

Kdo se stane pátým šampiónem? Vyhraje některá z našich velkých hvězd, nebo se dočkáme opět překvapení?

Zrušit


Časová osa: Poker

Filtr článků - Poker