Rubriky:

Poker

Návod, jak z 50 Kč udělat 600 000 Kč!

7. února 2012 22:49

Minulou neděli před půlnocí se v pražském Card Casinu dohrál Main Event European Masters of Poker 2012, který uzavařel pražskou zastávku 4. ročníku této prestižní evropské série.

 

Tomáš Stacha

European Masters of Poker (EMOP) je série turnajů hraných živě v nejlepších kasinech po celé Evropě. V turnajích EMOP série, mají i rekreační hráči šanci si za dostupné startovné zahrát velký mezinárodní turnaj. Partneři v síti Entraction posílají do hry nejméně 200 kvalifikantů do každého eventu. European Masters of Poker dává provozovatelům hry jedinečnou možnost vytvořit ambasadory a jméno jejich značce. EMOP je dceřinou společností Entraction.

Do hlavního turnaje se startovným 1.000+100 EUR se během dvou úvodních hracích dnů přihlásilo ve čtvrtek 95 a v pátek 136 hráčů, ze kterých se 60 přeživších setkalo v sobotním společném hracím dni. Vybraný prize-pool ve výši 221 000 EUR byl připraven pro 27 nejúspěšnějších hráčů, z toho 58 900 EUR pro celkového vítěze. V neděli se na finálovém stole před televizními kamerami utkala devítka nejlepších, mezi kterými byli tři hráči z Čech, ostatní finalisté přijeli ze Slovenska, Irska, Švédska, Německa a Holandska.

O půl dvanácté se rozhodlo o vítězi, kterým se stal Švéd Jarefäll Nils, poté co se utkal v heads-upu s Pimem Van Wieringem z Holandska. Třetí příčku obsadil a skvělý výkon předvedl domácí Martin Šafařík, který se probojoval do hlavního turnaje v online sérii kvalifikací, do kterých investoval pouze dvě eura a odnesl si krásných 23 560 EUR. Dalším vítězem s minimálním vkladem, kterého online kvalifikace stála 12 EUR, byl Roman Ondrúšek s výhrou 9 000 EUR za šesté místo.

Kdybyste mě hledali, sbírám doma zakutálená eura na příští podnik European Masters of Poker, který proběhne na konci března v Lisabonu.

Zrušit


Časová osa: Poker

Filtr článků - Poker