Rubriky:

Poker

Grand final EPT Monte Carlo - Kabrhel vyhrál přes 3.500.000 Kč

1. května 2012 11:22

Celé finále letošní sezony European Poker Tour (EPT) začalo turnajem s dosud nejvyšším startovným na území starého kontinentu. O Super High Rolleru s buy inem 100.000 éček, kde na sebe velmi upozornil Leon Tsoukernik, psala minulý týden Olinka. Naši hráči o sobě ale dávali vědět víceméně ve všech turnajích. Do hlavního turnaje se startovným 10.000 euro naskočili všichni z našich poslední dobou nejúspěšnějších hráčů: Martin Staszko, Vojta Růžička, Ondra Vinklárek a Martin Kabrhel. Celkem hrálo tento turnaj 665 hráčů z 53 zemí světa.

 

Tomáš Stacha

Do druhého hracího dne se podařilo postoupit kompletnímu kvartetu našich hráčů. Martin Kabrhel byl dokonce chipleaderem celého turnaje po odehrání dne 1A a potvrdil tak slova Martina Staszka z rozhovoru, který nám poskytl. A sice, že Martin má obdivuhodnou schopnost, nachipovat se v začátku turnaje. Jeho tradičně agresivní hra tentokrát úspěch neslavila a Martin byl z turnaje eliminován během druhého hracího dne stejně jako ostatní naši hráči.

Růžička s Kabrhelem však nelenili a hráli velmi úspěšně side eventy. Vojta Růžička nastoupil spolu s dalšími 213ti hráči do vedlejšího turnaje s buy inem 2.000 euro a probojoval se v něm až na finálový stůl. Nakonec skončil na sedmém místě s výhrou 14.000 euro. Martin Kabrhel navázal na své slavné úspěchy v side eventech EPT z dřívějška a v turnaji se startovným 5.000 euro se v konkurenci 175ti hráčů dostal až do závěrečného heads upu, v němž se však musel před svým soupeřem sklonit. Za druhé místo inkasoval 142.000 euro, v přepočtu tedy více než 3.500.000 korun.

Je to jistě krásná výhra, nicméně vzhledem k tomu, že Martin Kabrhel hrál i Super High Roller za 100.000, hlavní turnaj za 10.000 a krátce po skončení úspěšného side eventu naskočil do High Rolleru za 25.000 euro, asi mu to život nezmění. Pokud Martin trefí ten poslední High Roller, určitě vám dám vědět.

Zrušit


Časová osa: Poker

Filtr článků - Poker