Rubriky:

Poker

Marvin Rettenmaier

25. srpna 2012 09:23

Tento šestadvacetiletý dostihový kůň PartyPokeru se narodil v Německém městě Stuttgartu, tam, co vyrábějí kluci ta vozidla s trojcípou hvězdou. Jako malý prý byl hravý, ale to, že by se jednoho dne mohl živit pokerem, netušil. Poker hraje jako velký kluk teprve od roku 2007. Jeho první krůčky proběhly klasicky na onlinu.

 

WSOP.com

Mad se tři roky vzdělával na vysoké škole managementu a tu dokončil s titulem bakalář (ten mám taky, asi nějaké znamení). Nyní bydlí v Londýně se svou přítelkyní, krásnou brunetkou LeAnne Mayan. Pokusím se od Aničky zjistit její názor na poker, ale myslím si, že když Mad dokázal přinést domů již krásných $3.026.542, asi bude slečna spokojená. S tímto výdělkem se dostal i na sedmé místo žebříčku GPI 300, což je patrně nejrespektovanější individuální hodnocení turnajových úspěchů pokerových hráčů.

Ale jak se k takovému úspěchu Marv dostal? Byl mnohokrát ITM a vyhrál hafo turnajů, jako je například španělská Poker Tour Grand Finale v listopadu 2010, Poker Series v Paříži v únoru 2011, nebo EPT Grand Final Monte Carlo v dubnu 2012. Svého vrcholu ale dosáhl vítězstvím v turnaji World Championship 2012 v Las Vegas poté, co porazil těžké pole soupeřů a vyhrál prize money v hodnotě 1.196.858 dolarů. Takového úspěchu dosáhl právě při svém prvním turnaji v barvách PartyPokeru. Marvin byl z vítězství naprosto unešen. "Je to neuvěřitelné, nemohl jsem si přát lepší start do mé spolupráce s PartyPokerem," řekl Marvin Rettenmaier po svém vítězství.

To ještě ale netušil, že další úspěch se dostaví záhy a to na WPT Kypr. Jako vůbec prvnímu člověku se mu povedlo zvítězit v této sérii dvakrát po sobě. Ale o tom jsme Vás již samozřejmě informovali.

Zrušit


Časová osa: Poker

Filtr článků - Poker