Rubriky:

Tenis

Davis cup téměř vyprodán

25. ledna 2007 12:28 - OSTRAVA

Obrovskou pozornost poutá zápas úvodního kola tenisového Davisova poháru mezi Českou republikou a USA, který se uskuteční od 9. do 11. února v Ostravě. "Na páteční zápasy už lístky nejsou, posledních pár vstupenek zbývá ještě na debla a nedělní dvouhry," prozradil Právu šéf pořádající agentury Česká sportovní Miroslav Černošek.

Organizátoři nenasadili cenu lístků vysoko, aby dostali do haly fanoušky, kteří budou chtít pomoci svými hlasivkami domácímu týmu. "Věříme, že to bude správná strategie," uvedl Černošek. Zdárný průběh akce podle něj nijak nekomplikuje ani fakt, že dnes už stojí v čele pořádající společnosti sám:

"Nehledejme v tom žádnou senzaci. Přátelsky jsme se v prosinci s Tomášem Peterou dohodli, že odkoupím jeho padesát procent akcií společnosti."

Černošek měl pochopitelně velkou radost z povedeného vystoupení české jedničky Tomáše Berdycha na Australian Open. "Odehrál výborné zápasy. I výkony Američanů Roddicka s Blakem a páru bratří Bryanů nás utvrdily, že půjde v Ostravě o úžasný zážitek," dodal Černošek. Duel s Američany láká i významné osobnosti. "Měl by přijet premiér, dolaďujeme i možný příjezd prezidenta Klause," přiznal Černošek.

bir, Právo

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • US Open 2017 - muži
  • US Open 2017 - ženy
  • Davis Cup 2017
  • Fed Cup 2017

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..