Rubriky:

Tenis

Davisův pohár on-line: Česko vs. USA

9. února 2007 14:00 - PRAHA/OSTRAVA

Zápas prvního kola Světové skupiny Davisova poháru mezi tenisty České republiky a Spojených států amerických zahájí v pátek v 15:00 debutant v týmové soutěži Ivo Minář a někdejší světová jednička Andy Roddick. Po nich se na kurt postaví Tomáš Berdych s Jamesem Blakem. Sledujte dění v ostravské ČEZ Aréně v on-line reportáži na Sport.cz.

Mináře ve dvaadvaceti letech čeká daviscupová premiéra. Se svým pátečním soupeřem se ještě nikdy neutkal a jako aktuálně 160. hráč světa bude v zápase s Roddickem outsiderem.

DAVISŮV POHÁR ON-LINE
1. kolo Česko vs. USA

Na rozdíl od Američana je však pro Mináře antuka oblíbeným povrchem a bude se snažit o překvapení. "Myslím, že ho přinejmenším hodně potrápí, že mu to znepříjemní. Formu má a snad ji prodá," řekl nehrající kapitán Jaroslav Navrátil.

Postoupí čeští tenisté přes USA do 2. kola Davisova poháru?
Hlasujte v anketě pod článkem.

Jednička českého týmu Berdych může zlomit nepříznivou sérii ze vzájemných zápasů s Blakem, s nímž oba předchozí duely prohrál. Ani jednou s ním však nehrál na antuce a na rozdíl od amerického tenisty, který přijel do Ostravy až ve středu, si už v hale stihl zvyknout na kurt.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..