Rubriky:

Tenis

Živě

Čeští tenisté znají téměř všechny možné soupeře pro baráž

8. dubna 2007 12:40 - PRAHA

Čeští tenisté už znají všech osm možných soupeřů pro zářijovou baráž o účast ve Světové skupině Davisova poháru. Postup ze zón si vybojovali vedle Slováků také hráči Peru, Japonska, Koreje, Británie, Izraele, Brazílie a Srbska v čele se sedmým tenistou světového žebříčku Novakem Djokovičem.

Sedm týmů si účast v baráži zajistilo už po sobotních čtyřhrách, v neděli k nim přibyli i brazilští tenisté. Jejich duel s Kanadou nabral zpoždění hned po úvodní maratonské dvouhře a kvůli tmě se nestihl dohrát ani sobotní debl. Třetí postupový bod získal až dnes Flavio Saretta.

Na svého soupeře pro baráž, která se bude hrát od 21. do 23. září, čekají vedle českých reprezentantů i Chilané, Rumuni, Švýcaři, Bělorusové, Rakušané, Chorvaté a Australané. Losování se uskuteční ve středu v Londýně.

Výsledky:
Euro-africká zóna: Makedonie - Slovensko 0:5, Izrael - Itálie 3:2, Srbsko - Gruzie 5:0, Británie - Nizozemsko 4:1.
Americká zóna: Peru - Mexiko 3:1, Brazílie - Kanada 3:1.
Asijsko-oceánská zóna: Japonsko - Thajsko 5:0, Korea - Uzbekistán 5:0.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


French Open 2019

Od neděle 26. května do neděle 9. června 2019 se v tenisovém areálu Roland-Gaross v Paříži koná 118. ročník druhého grandslamového turnaje sezóny French Open. Z loňska titul obhajují Rafael Nadal a Simona Halepová. Sledujte online přenosy i kompletní program turnaje.

Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..