Rubriky:

Tenis

Tenisové krásky se v Brně třpytí

31. ledna 2008 08:27 - BRNO

Nejlepší a nejhezčí. Fedcupový tým českých tenistek si v Brně vysloužil spoustu komplimentů. Nicole Vaidišová, Lucie Šafářová nebo Petra Cetkovská patří mezi největší krasavice na okruhu WTA. „Přeju vám, abyste byly tak úspěšné, jako jste krásné,“ lichotil reprezentantkám šéf svazu Ivo Kaderka, který měl včera pro tenistky nachystané pugéty. Češky před startem duelu se Slovenskem rozdávaly úsměvy na všechny strany.

Ani Iveta Benešová, na kterou nakonec místo v českém kvartetu nezbylo, neztratila glanc. Když Petr Pála vtipkoval na její účet, rošťácky na nehrajícího kapitána vyplázla jazyk. „Holkám to na tréninku jde, dostávají pochvaly, tak jsou spokojené,“ vykládal Pála.

Aby však trávily hodiny před zrcadlem, na to prý české tenistky neužije. „Po ránu tak patnáct minut,“ tvrdila Cetkovská. „Já se ostříhala, čili před zrcadlem jsem ještě míň,“ podotkla Šafářová. „Mně se ty vlasy časem zkrátily samy,“ rozesmál svůj tým Pála s kratičkým sestřihem na ustupujícím čele.

Nejdelší vlasy z českých krásek tak má jednička Vaidišová. „V zápase ale nemyslím na to, jestli si mám upravit kšilt, abych vypadala co nejlíp.“ Otázku, zda na víkend nechystá podobně netradiční oblečení, jaké měl při daviscupové baráži se Švýcary její přítel Radek Štěpánek, přešla Vaidišová potutelným úsměvem. Štěpánek v září vyrukoval na Federera v triku s motivem české vlajky.

bum, Právo

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..