Slovenka Hantuchová nedohrála zápas čtvrtfinále v Antverpách

Slovenská tenistka Daniela Hantuchová nepostoupila do semifinále turnaje v Antverpách. Třetí nasazenou hráčku v pátek vyřadila Švýcarka Timea Bacsinszká, která se do hlavní soutěže dostala z kvalifikace. Za stavu 4:1 ve třetím setu pro Švýcarku její soupeřka vzdala.

Ve druhém čtvrtfinále se zase zrodilo překvapení na úkor čtvrté nasazené Patty Schnyderové. Ta podlehla po vyrovnaném souboji v tie-breaku třetího setu Italce Karin Knappové.

Zakopalová je v semifinále turnaje ve Viňa del Mar

Česká tenistka Klára Zakopalová postoupila do semifinále turnaje ve Viňa del Mar. Turnajová osmička po prohraném prvním setu otočila páteční utkání proti Španělce Lourdes Dominguezové-Linové, když zbývající dvě sady vyhrála shodně 7:5. V semifinále ji čeká Ukrajinka Marija Korytcevová.

ANTVERPY
Dvouhra - čtvrtfinále:
Bacsinszká (Švýc.) - Hantuchová (3-SR) 6:2, 4:6, 4:1 skreč, Knappová (It.) - Schnyderová (4-Švýc.) 6:2, 6:7 (1:7), 7:6 (7:2), Heninová (1-Belg.) - Klejbanovová (Rus.) 6:4, 6:3.
Čtyřhra - čtvrtfinále:
Peschkeová, Sugijamaová (2-ČR/Jap.) - Hradecká, Voráčová (ČR) 6:3, 3:6, 10:7.
VIŇA DEL MAR
Zakopalová (8-ČR) - Dominguezová-Linová (Šp.) 3:6, 7:5, 7:5, Korytcevová (Ukr.) - Llagosteraová-Vivesová (Šp.) 6:3, 7:6 (7:4).