Cetkovská je po skreči soupeřky v Cincinnati ve druhém kole

CINCINNATI

Česká tenistka Petra Cetkovská postoupila na turnaji v Cincinnati do druhého kola poté, co jí osmá nasazená Rakušanka Tamira Paszeková vzdala utkání ve třetím setu. Příští soupeřkou Cetkovské bude vítězka zápasu mezi Američankou Lilií Osterlohovou a Britkou Anne Keothavongovou.

Cetkovská prohrála první sadu 4:6, ale ve druhé nad sedmnáctiletou soupeřkou zvítězila 6:3. Ve třetí sadě Paszeková, která udělala v zápase devět dvojchyb, utkání za stavu 4:1 pro českou hráčku skrečovala. Jejich první vzájemný duel na okruhu WTA trval hodinu a 49 minut.

CINCINNATI
Dvouhra - 1. kolo:
Cetkovská (ČR) - Paszeková (8-Rak.) 4:6, 6:3, 4:1 skreč, Pinová (Fr.) - Makarovová (7-Rus.) 6:2, 6:0, Dittyová (USA) - Jüan Meng (Čína) 2:6, 6:1, 6:4, Dechyová - Sanchezová (obě Fr.) 6:2, 6:2, Duboisová (Kan.) - Rodinová (Rus.) 6:2, 7:6 (7:3).