Rubriky:

Tenis

Tenista Štěpánek bude hrát exhibici s legendami v Adelaide

21. října 2009 15:20 - ADELAIDE

Tenista Radek Štěpánek si zahraje začátkem příštího roku netradiční exhibici. Daviscupový se zúčastní turnaje World Tennis Challenge 2010, který se uskuteční v Adelaide 12. až 14. ledna a jeden tým vždy vytvoří současný hráč spolu s tenisovou legendou.

"Jsem nadšený, že jsme se s Radkem (Štěpánkem) dohodli," uvedl na webu akce ředitel turnaje Mark Woodforde, jeden z nejlepších deblistů historie. "Radek je hráč světového kalibru, světové dvacítky a už se těším, až budeme znát jeho partnera," řekl Australan.

Vedle Štěpánka zatím z aktivních hráčů přislíbil účast ještě Američan Robby Ginepri, aktuálně 92. hráč světového žebříčku. Z legend by se měli objevit na kurtu Australan Pat Cash, Francouz Henri Leconte a americký bouřlivák John McEnroe. "Tahle kombinace legend a aktivních hráčů je fantastický nápad," chválil Američan.

Loňský první ročník exhibice vyhrál pár složený z bývalé světové jedničky Jima Couriera a Taylora Denta. Každý zápas se skládá z dvouher současných tenistů, pak legend a na závěr je čtyřhra.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..