Rubriky:

Tenis

Za Berdychem se Štěpánkem přiletí Vaidišová a Šafářová

3. prosince 2009 17:44 - BARCELONA

Oči českých tenistů si je najdou i v červenožlutém moři španělských fanoušků. Na daviscupovou bitvu o salátovou mísu dorazí do Barcelony přítelkyně Radka Štěpánka Nicole Vaidišová, partnerka Tomáše Berdycha Lucie Šafářová a také přítelkyně Jana Hájka Daniela Bedáňová.

Právě s Vaidišovou slavil Štěpánek minulý týden své 31. narozeniny. „Dostal jsem krásnej dort a dokonce jsem sfouknul najednou i všech jednatřicet svíček, takže je to se mnou ještě dobrý,“ prozradil Štěpánek. Své vyvolené se dočká i v hledišti Palau Sant Jordi.

Aktéři zápasu dostali od pořadatelů 50 vstupenek, ale dalších 250 lístků si ještě přikupovali pro kamarády a známé. „Mně ale přijede jen nejbližší rodina. Tak šedesát lidí z Pelhřimova,“ vtipkoval dobře naložený deblista Lukáš Dlouhý.

O zábavu se však stará především Štěpánek, který už před odletem vyhrožoval, že má nachystanou novou várku cikánských vtipů.

Nálada je opět dobrá

„Devatenáct jich je! A jsou to takový rány, že to nejde zapomenout.“ Podle Dlouhého se ale Štěpánek ještě podcenil. „Těch devatenáct musíte vynásobit a pak se dostanete k číslu, které bude stejně pořád stoupat,“ popisuje Dlouhý náladu v české šatně. Tenisté už si kabinu v hale upravili podle svých představ. Na zdi se skví mohutná česká vlajka.

„A pak máme ještě jednu speciální výzdobu od fyzioterapeuta Michala Novotného. Ale to bych radši nezveřejňoval,“ neprozradí Dlouhý. Co ale přizná, je fakt, že v roli diskžokeje se nechytá. „Každý si v kabině pustí, co chce. Ale já se k tomu ještě nedostal. Já musím držet hubu a krok.“

Na pátek má ale Dlouhý připravenou daviscupovou hymnu. „Provázela nás už v Poreči. Tak doufám, že nás nabudí i tady v Barceloně.“

Marek Burkert (Barcelona), Právo

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..