Rubriky:

Tenis

Z tenistky Clijstersové je Barbie

4. února 2010 13:16 - PRAHA

Jste fanoušky tenistky Kim Clijstersové? Chtěli byste ji mít doma? Tak máte jedinečnou možnost. Šestadvacetiletá Belgičanka totiž propůjčila svou podobu panence Barbie...

 

www.sporza.be

Firma Mattel se rozhodla zvěčnit belgickou tenistku Kim Clijstersovou... A tak z ní udělala panenku Barbie, kterou nyní představila na největším světovém trhu s hračkami v německém Norimberku. Šestadvacetiletá Clijstersová je vůbec první sportovkyní, kterou firma Mattel takto zvěčnila.

Kim Clijstersová se loni vrátila na kurty po mateřské dovolené. A hned vyhrála  grandslamový US Open. Po finále ke Clijstersové přiběhla její dcerka Jada a tenistka spolu s ní a pohárem pózovala fotografům. A právě tento okamžik Mattel ztvárnil. Clijstersová jako Barbie má na sobě stejný červenomodrý trikot a v ruce drží pohár. Součástí panenky je i malá Jada, která má v ruce maminčinu raketu.

Belgická tenistka Kim Clijstersová pózuje společně se svojí dcerkou Jadou s trofejí pro vítězku US Open.Belgická tenistka Kim Clijstersová pózuje společně se svojí dcerkou Jadou s trofejí pro vítězku US Open.foto: ČTK/AP/Elise Amendola

"Jsem velice poctěna, že jsem se stala ženskou ikonou, která reprezentuje tradiční hodnoty panenek Barbie,“ uvedla Clijstersová v oficiálním prohlášení. "Jako malá jsem si s barbínami také ráda hrála. Rodina je pro mě vším, takže jsem ráda, že i Jada má svou panenku," dodala Belgičanka pro agenturu Reuters.

vef, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..