Ondrášková prohrála na turnaji ITF ve Zlíně v semifinále

ZLÍN

Česká tenistka Zuzana Ondrášková prohrála v semifinále mezinárodního turnaje Smart Card Open ve Zlíně s Italkou Corinnou Dentoniovou po třísetovém boji 1:6, 6:3, 4:6. Dentoniová se v nedělním finále utká s Rakušankou Patricií Mayrovou, která v druhém semifinále porazila Francouzku Stephanii Foretzovou 7:5, 6:2.

Zuzana Ondrášková.

Třicetiletá Ondrášková dnešní prohrou ukončila sérii osmi vítězství, která jí minulou neděli vynesla i triumf na turnaji v Brně. "V dnešním zápase ve velkém vedru mi utekl první set a začátek třetího, v němž jsem prohrávala už 0:3. Chyběla mi větší agresivita a také jsem málo chodila k síti zakončit vysoké míče," uvedla Ondrášková.

Dvacetiletá italská vítězka přiznala, že se jí mimořádně dařilo. "Hrála jsem dlouhé míče k čarám a hlavně mi vyšel nervózní závěr třetího setu," poznamenala Dentoniová. Ondrášková už v neděli odcestuje do Londýna, čeká ji wimbledonská kvalifikace.

Tenisový turnaj žen ITF Smart Card Open ve Zlíně (antuka, dotace 50.000 dolarů):
Dvouhra - semifinále:
Dentoniová (It.) - Ondrášková (6-ČR) 6:1, 3:6, 6:4, Mayrová (2-Rak.) - Foretzová (Fr.) 7:5, 6:2.