Rubriky:

Tenis

VIDEO: Kurnikovová opět odhalila své křivky. Svůdná série plavek na pláži

26. září 2010 08:20 - PRAHA

Plavky, pláž a Anna Kurnikovová. Spojení, který vždy funguje a má jiskru. Tu fotka u palmy, tu jiné lehké ustrojení na pláži, vášnivé pohledy a bývalá tenistka má opět vyděláno. Žádná dřina na dvorcích. Naposledy ruská kráska propůjčila své půvabné křivky a sexy tělo časopisu Maxim. A dílo se podařilo.

 

Dívka, která původně měla oslnit svět tenisovým umění, nedostála úplně nastoupené cestě. Nikdy nevyhrála žádný turnaj WTA ve dvouhře, přesto byla všude vítána. Vždy budila, budí a bude budit pozornost a rozruch její osoba a postava.

Ruska Anna Kurnikovová (vlevo) žertuje s Martinou Hingisovou během čtyřhry ve Wimbledonu.Ruska Anna Kurnikovová (vlevo) žertuje s Martinou Hingisovou během čtyřhry ve Wimbledonu.foto: Reuters/Phil Noble

Při posledním focení nechyběla ani kamera. Z tenisového slangu se dá říci, že využila mečbol a zápas vyhrála svým šarmem a krásou.

Devětadvacetiletá rodačka z Moskvy se ale nemusí pyšnit jen svým tělem. S Martinou Hingisovou vyhrály ve čtyřhře Grand Slam v Austrálii 1999 a 2002. Dnes už je tenis u ní spíše koníčkem, který pinká na rekreační úrovni.

lik,oc, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..