Rubriky:

Tenis

VIDEO: Djokovič jako pan Tau. Hraje v reklamě tenis na křídle letadla

22. března 2011 13:17 - MIAMI

Pohádková postava kouzelníka pana Tau se v jednom díle prochází za letu po křídle letadla, ale tenista Novak Djokovič dokázal ještě něco víc. Na křídlech dvouplošníku Antonov si Srb ve vzduchu i zapinkal.

 

Shuji Kajiyama, ČTK/AP

Druhý hráč světa a letos neporažený Djokovič si "zahrál tenis" v letu díky třicetivteřinovému reklamnímu spotu výrobce raket Head, s kterou dobývá svět. "Říkal jsem si: 'Je tohle možné? Jde hrát tenis na křídle letadla?' A rozhodl jsem se přijmout tuhle roli a vyzkoušet si to. Byla to velká výzva a úžasný zážitek," řekl Djokovič.

V klipu Djokovič sedí v křesílku pod spalujícími paprsky slunce kdesi v poušti před letadlem a hází si míčkem o zem. Za chvíli přijede auto se sličnou slečnou, která mu v kufru přiveze dvě rakety. Se svým partnerem následně Djokovič vylezou na křídla letounu, přivážou k nim snowboardové boty a vznesou se do vzduchu, kde si pinkají.

Všechno údajně začalo historickou černobílou fotografií, na které jsou dva muži hrající tenis na letadle. "Dokáže tohle někdo?" ptal se popisek. Dokázal. Djokovič.

Federer jako Vilém Tell 

Tenisté v rámci podpory turnajů a značek výrobců hrají na různých místech. Před Djokovičem třeba upoutal Roger Federer. Švýcar si zahrál na bájného krajana Viléma Tella, který podle pověsti trefil vystřeleným šípem jablko na hlavě druhého člověka. Federer dokázal něco podobného, jen se svými proprietami, a v saku podáním sestřelil tenisákem z hlavy figuranta lahev.

Rafael Nadal a Federer si třeba zahráli na vodě v katarském Dauhá. Loni pro změnu postavili nejlepší tenisty světa na "létající koberec" a před čtyřmi lety v Miami zase v bazénu na střeše hotelu Nadal zkoušel hrát se Serenou Williamsovou z USA.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..