Djokoviče letos neporazil ani v semifinále v Miami domácí Fish

MIAMI

Srbský tenista Novak Djokovič si první porážku v sezóně nepřipsal ani v semifinále turnaje v Miami. Vítěz Australian Open porazil v pátek domácího Mardyho Fishe 6:3, 6:1 a postupem do finále zaznamenal letošní 23. výhru.

Srbský tenista Novak Djokovič se raduje z vítězství.

Třiadvacetiletý Djokovič měl utkání, které bylo v prvním setu přerušeno kvůli dešti, pod kontrolou a zvítězil v něm za 96 minut. Novou americkou jedničku Fishe zdolal pošesté ze šesti zápasů.

O svůj čtvrtý letošní titul se druhý muž žebříčku utká s vítězem druhého semifinále mezi hvězdami Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem. Oba porazil ve finále předchozích dvou turnajů - světovou jedničku Nadala před dvěma týdny v Indian Wells, bývalého prvního hráče světa Federera koncem února v Dubaji.