Rubriky:

Tenis

VIDEO: Nadala na US Open trápí křeče, na tiskové konferenci se zhroutil pod stůl

5. září 2011 09:11 - PRAHA

Těžce vykoupená výhra. Tenista Rafael Nadal porazil ve třetím kole na US Open Davida Nalbandiana. Na následující tiskové konferenci ale zažili zástupci médií šok. Španěl se v bolestech sesunul pod stůl, chytly ho křeče a všichni museli opustit místnost. To vše hodinu po zápase a po boji v horku, který trval dvě hodiny a devětatřicet minut.

 

Nadal dokončil tiskovou konferenci ve španělském jazyce, když najednou jeho ruce sevřely křeslo, zavřel oči, bolestí zaklonil hlavu a dožadoval se vody. Křeče byly tak silné, že obhájce titulu na US Open nevydržel sedět a zmizel pod stolem. Přítomní jen nevěřícně přihlíželi.

Až na pokyn asistentky všichni na deset minut odešli a Nadal si nechal nohu rozmasírovat. Tenista dostal tekutiny a led a brzy se zotavil.

„Měl jsem křeče v noze. Měl jsem je zepředu i zezadu. To je důvod, proč je to tak bolestivé. To je vše,“ vysvětloval poté tenista.

„Je smůla, že se tohle stalo na veřejnosti. Bylo opravdu horko, hodně jsem toho naběhal v těžkých podmínkách, hodně jsem se potil,“ hledal Nadal důvody svých zdravotních problémů.

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..