Rubriky:

Tenis

Berdych měl úspěšnou sezónu, proto mu kouč oholil vlasy

28. listopadu 2011 20:57 - PRAHA

Na počátku byla sázka tenisty Tomáše Berdycha s koučem Tomášem Krupou. Plácli si ve Wimbledonu. Předmětem jejich sázky byla Berdychova úspěšnost ve zbytku sezóny. Krupovi se nakonec vyplatil optimismus a po konci sezóny tak mohl sáhnout po holícím strojku, aby Berdychovi oholil vlasy.

 

facebook.com, Facebook

„Sázka je sázka. Ve Wimbledonu jsme se s Tomášem (Krupou) vsadili, že pokud budu hrát na Masters (Turnaji mistrů), získám alespoň jeden titul a vyhraju 50 zápasů, půjdou (vlasy) dolů. Všem ještě jednou díky,“ napsal Berdych na Facebook k fotografiím, na nichž ho kouč holí strojkem.

Tomáš BerdychTenista Tomáš Berdych (druhý zleva) s koučem Tomášem Krupou (druhý zprava).foto: Facebook/facebook.com


Berdych všechny tři podmínky splnil. Na turnajový titul dosáhl v čínském Pekingu, na Turnaj mistrů se kvalifikoval ze sedmé příčky a postoupil tam dokonce do semifinále, kde nestačil na Jo-Wilfrieda Tsongu z Francie. I přesto předtím v roce 2011 zvedal ruce nad hlavu na znamení vítězství po třiapadesáti zápasech.

Ester Sátorová držela v hledišti palce svému příteli Tomáši Berdychovi po celý Turnaj mistrů v Londýně.Ester Sátorová držela v hledišti palce svému příteli Tomáši Berdychovi po celý Turnaj mistrů v Londýně.foto: ČTK/AP/Alastair Grant

Teď Berdycha čeká několik zasloužených dní dovolené. „Vyrazím někam do tepla,“ prohlásil v Londýně s tím, že místo specifikovat nebude. Bude moci strávit trochu více času s přítelkyní Ester Sátorovou. A na co se těší nejvíc? „Vzbudím se, kdy chci. Budu jíst, kdy chci, a nebudu dodržovat žádný dril,“ svěřil se.

oc, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..