Rubriky:

Tenis

Wimbledonská vítězka Navrátilová zkusí štěstí na parketu

29. února 2012 19:04 - Washington

Devítinásobná vítězka wimbledonské dvouhry Martina Navrátilová má před sebou novou výzvu. Bývalá světová tenisová jednička přijala pozvánku na parket do americké taneční soutěže "Dancing with the Stars".

 

Reuters

"Ráda překonávám své fobie. Bála jsem se výšek a mám pilotní licenci, nejvíce jsem měla strach z utonutí a naučila jsem se potápět. Při tančení se stydím, tak jsem se rozhodla, proč to nepřekonat před zraky milionů diváků," řekla Navrátilová.

Pětapadesátileté Navrátilové bude v soutěži stanice ABC partnerem profesionální tanečník Tony Dovolani. "Chci ukázat, že nikdy není pozdě se učit něco nového a že je dobré se vymanit z vlastní pohodlnosti. Přechod z tenisového kurtu na taneční parket nebude jednoduchý, ale chci mou generaci povzbudit a bavit se," řekla tenistka.

Na parketu zkoušely štěstí i jiné bývalé světové tenisové jedničky. Švýcarka Martina Hingisová v britské verzi soutěže vypadla v roce 2009 jako první a podobně dopadla v americké televizi také Monika Selešová, která kvůli tanci výrazně zhubla. Stejná soutěž probíhá i v České republice.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..