Rubriky:

Tenis

Vstupenky na Djokoviče v Davis Cupu jdou do prodeje. Zapráší se po nich?

12. března 2012 13:01 - Praha

V noci na úterý začne předprodej vstupenek na čtvrtfinále tenisového Davis Cupu mezi Českem a Srbskem, v jehož dresu by se měl v Praze představit i nejlepší hráč světa Novak Djokovič. Duel se sice odehraje v O2 areně až za měsíc (6. až 8. dubna), ale lístky bude možné koupit už hodinu a čtvrt po dnešní půlnoci.

 

Tim Wimborne, Reuters

„Poptávka po vstupenkách je obrovská. Je to srovnatelné s rokem 2007, kdy v Praze hráli Švýcaři s Federerem, nebo s rokem 2008, kdy se za den vyprodaly vstupenky na premiérové utkání NHL mezi New York Rangers a Tampou. I tentokrát očekáváme, že vstupenky budou pryč během několika dnů a hala bude úplně plná,“ říká majitel pořádající agentury Česká sportovní Miroslav Černošek.

Tenisté budou chtít v Praze Srbům vrátit dva roky starou prohru v semifinále Davis Cupu. Tehdy se hrálo v Bělehradě, nyní má tým Jaroslava Navrátila výhodu domácího prostředí. V Praze už čeští reprezentanti nehráli hodně dlouho, naposledy právě před pěti lety se Švýcarskem.

„Po pěti letech před pražským publikem, na to se moc těším. Věřím, že se tenisoví fanoušci nenechají zahanbit hokejovými, a to nejen při fandění. Proti Švýcarsku byli skvělí i tím, jak rychle arénu vyprodali,“ poznamenala česká jednička Tomáš Berdych v tiskové zprávě.

Vstupenky do prvního patra O2 areny se prodávají pouze jako balíček na tři dny, stojí 2490 korun v maximálním počtu 10 ks na osobu. Vstupenky do vrchního čtvrtého  patra O2 areny se prodávají jako třídenní balíček v cenách 990 Kč a 1290 Kč. Do sektoru za 990 korun je navíc možno kupovat vstupenky i na jednotlivé hrací dny, a to  v cenách 450 Kč na pátek a neděli a 400 na sobotní čtyřhru.

Kapacita O2 areny bude pro daviscupové utkání 13500 míst, a to včetně klubového patra a skyboxů. Do prodeje jde 10000 vstupenek.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..