Li Na - Benešová 7:5, 6:2Tenistka Benešová dohrála v Miami ve třetím kole

Miami

Tenistka Iveta Benešová dohrála na turnaji v Miami ve třetím kole. Devětadvacetiletá Češka nestačila na osmou hráčku světa Li Na z Číny, které za hodinu a 25 minut podlehla 5:7 a 2:6.

Iveta Benešová v Miami dohrála.

Benešová potvrdila, že proti Li Na se jí nedaří. S čínskou soupeřkou prohrála i pátý zápas na okruhu WTA, v dosavadních vzájemných duelech navíc dokázala uhrát jediný set.

Po vyřazení Benešové je poslední českou tenistkou ve dvouhře Petra Cetkovská, kterou ve třetím kole čeká bývalá světová jednička Caroline Wozniacká z Dánska.

V soutěži mužů se Tomáš Berdych v neděli v rámci třetího kola utká s Bulharem Grigorem Dimitrovem, Radka Štěpánka čeká světová dvojka Rafael Nadal ze Španělska a Lukáš Rosol vyzve Japonce Keie Nišikoriho.

Mónaco (21-Arg.) - Yen-Hsun Lu (Tchaj-wan) 5:0 skreč
Čilič (23-Chorv.) - Kunicyn (Rus.) 6:3, 7:6 (7:1)
Benneteau (30-Fr.) - Becker (Něm.) 3:6, 6:3, 7:6 (7:4)
Roddick (31-USA) - Muller (Luc.) 6:3, 6:2.
Čtyřhra - 1. kolo:
S. Gonzalez, Lipsky (Mex./USA) - Berdych, Dlouhý (ČR) 7:5, 6:1.
Ženy:
Dvouhra - 3. kolo:
Li Na (8-Čína) - Benešová (ČR) 7:5, 6:2
S. Williamsová (10-USA) - Vinciová (22-It.) 6:2, 6:1
Lisická (12-Něm.) Šuaj Pcheng (17-Čína) 6:4, 7:5
Makarovová (Rus.) - Barthelová (Něm.) 6:2, 6:4.
Pavljučenkovová, Šafářová (Rus./ČR) - Mirzaová, Vesninová (3-Indie/Rus.) 1:6, 6:1, 11:9.