Rubriky:

Tenis

Živě

Kvitová a spol. se po dvou letech představí doma. Předprodej lístů na Fed Cup začíná

26. března 2012 10:22 - Praha

Poprvé po dvou letech se české tenistky představí ve Fed Cupu doma. Úřadující královny soutěže budou hostit v dubnovém semifinále Itálii a předprodej lístků na duel v ostravské ČEZ aréně začíná dnes v poledne.

 

Petr Sznapka, ČTK

Dvoudenní vstupenky stojí 790 a 690 korun, jednodenní přijdou na 450 korun. Kapacita arény ve Vítkovicích je pro potřeby Fed Cupu 6500 míst. Zápas českého týmu v čele se světovou trojkou Petrou Kvitovou se uskuteční 21. a 22. dubna.

"Do Ostravy už se strašně moc těším, hrát zase před domácím publikem bude úžasné. Věřím, že bude stejně rychle vyprodáno, jako se vyprodal Davis Cup v Praze," uvedla Kvitová v tiskové zprávě. Lístky na čtvrtfinále Davisova poháru proti Srbům, které se hraje příští týden v O2 aréně, byly vyprodány za třicet hodin.

Kvitová ve Fed Cupu vyhrála už osm dvouher za sebou a byla hlavní strůjkyní triumfu týmu kapitána Petra Pály v loňském ročníku. Naposledy prohrála předloni s Italkou Flavií Pennettaovou v semifinále v Římě, kde Češky podlehly 0:5.

"Vím, že ostravské publikum je úžasné, navíc přijedou i nějaké autobusy z Fulneku, a tak nepochybuji, že atmosféra bude parádní," věřila Kvitová.

"Ostrava byla dosud považována za daviscupové město, ale je to město sportu, kde diváci umějí fandit a dokážou vytvořit skvělou atmosféru pro jakoukoli zajímavou událost. Semifinále Fed Cupu s obhájkyněmi trofeje v čele s Kvitovou takovou událostí bezpochyby je," nastínil očekávanou atmosféru nadcházejícího semifinále majitel pořádající agentury Česká sportovní Miroslav Černošek.

Fedcupová mísa, kterou české hráčky vybojovaly vloni v Moskvě, bude během zápasu vystavena v hale.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


French Open 2019

Od neděle 26. května do neděle 9. června 2019 se v tenisovém areálu Roland-Gaross v Paříži koná 118. ročník druhého grandslamového turnaje sezóny French Open. Z loňska titul obhajují Rafael Nadal a Simona Halepová. Sledujte online přenosy i kompletní program turnaje.

Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..