Rubriky:

Tenis

Wimbledonská vítězka Jana Novotná hledala nové tenisové talenty

4. října 2012 15:35 - Praha

Tenis je pro všechny! Pod tímto heslem připravil projekt „S náma na to máš " České spořitelny a Český tenisový svaz nábor dětí do tenisových klubů klubu po celé České republice. V polovině září v Jablonci nad Nisou začala série akcí, která pokračovala celé září a zaměřila se na mladé tenisové talenty, které se skrývají mezi námi.

 

Děti si mohly nejen vyzkoušet hru s raketou, ale procvičily i další dovednosti, které jsou k tenisu zapotřebí. Jednalo se například o obratnost, postřeh nebo koordinaci pohybů. V neděli pak akce pokračovala v Hradci Králové. Ti, kdo dorazili, určitě nelitovali, zažili příjemný sportovní den.

Další zastávkou tenisových náborů se stala pražská Štvanice, kde si s dětmi zatrénovala i patronka akce Jana Novotná. Účast olympijské medailistky a vítězky Wimbledonu přilákala rekordní počet účastníků na tenisových dnech. Na povedenou akci v Praze navázala Plzeň, kde dorazilo také spoustu nadějných tenistů a tenistek. Místní trenéři zářili a už se těší, jak vedle úspěšné fotbalové Viktorie Plzeň, vybudují další sportovní klub, který bude patřit k české špičce, a to vše jen díky účasti v projektu S náma na to máš!

Celou třítýdenní šňůru tenisových náborů zakončil na konci září Zlín, opět s účastí Jany Novotné, která nadšeně radila, fandila a objevovala nové tenisové naděje, které budou těšit české fanoušky už za pár let.

Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..