Rubriky:

Tenis

Capriatiové hrozí zatčení! Členka tenisové Síně slávy napadla bývalého přítele

11. března 2013 11:55 - Miami

Členka tenisové Síně slávy Jennifer Capriatiová má znovu potíže se zákonem kvůli svému expříteli Ivanu Brannanovi. Bývalého golfistu napadla na Valentýna ve fitness centru na Floridě a hrozí jí zatčení.

 

Profimedia.cz

Bývalá světová jednička Capriatiová se s bývalým partnerem při únorovém setkání v posilovně pustila do hádky a podle jeho verze ho čtyřikrát udeřila pěstí do hrudi. Osmadvacetiletý muž se před ní běžel schovat do šatny, kde se zamknul a zavolal policii.

O osm let starší Capriatiová a Brannan tvořili pár od května 2011 do února 2012. Nerozešli se v dobrém a Brannan už loni v listopadu vypověděl na policii, že ho bývalá přítelkyně pronásleduje a obtěžuje.

Policie North Palm Beach v reakci na únorový incident požádala o zatykač na Capriatiovou, soud ho však zatím nevydal. "Pan Brannan fakta hodně zveličuje. Policejní zpráva je jednostranná v jeho prospěch, protože se jim nepodařilo získat verzi slečny Capriatiové," uvedla mluvčí bývalé tenistky Natalie Mikolichová.

Vítězka 14 turnajů WTA a olympijská šampiónka z Barcelony 1992 se k incidentu vyjádřila na Twitteru. "Odstrčila jsem muže, který mě slovně urážel. Trápil mě a zneužíval hodně dlouho. Pravda se ukáže," napsala Capriatiová, jež Brannanovi mimo jiné vyčítala, že jí během vztahu zatajil, že má dítě.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..