Rubriky:

Tenis

Přítel Azarenkové hudebník Redfoo myslí na US Open. Zkusí kvalifikaci

16. března 2013 11:57 - Indian Wells

Americký rapper Redfoo ze skupiny LMFAO se pokusí probojovat na tenisové US Open. Přítel bývalé světové jedničky Bělorusky Viktorie Azarenkové se přihlásil do národního play off, jehož vítěz postoupí do kvalifikace posledního grandslamu sezony.

 

Bill Kostroun, ČTK

„Jako dítě jsem vždycky chtěl být profesionální tenista a tenhle turnaj dává dobrým hráčům šanci splnit si jejich sen - dostat se na jeden z největších turnajů," uvedl Redfoo, vlastním jménem Stefan Gordy. Sedmatřicetiletý autor hitu Party Rock Anthem se v play off představí ve dvouhře a ve smíšené čtyřhře spolu se sedmnáctiletou Japonkou Ajakou Okunovou, kterou trénuje.

Redfoo tenis v mládí hrál a vedle trénování se mu nadále věnuje také jako sponzor řady turnajů. Naposledy byl k vidění v Indian Wells, kde fandil Azarenková. Běloruská tenistka však před čtvrtfinále odstoupila kvůli zranění kotníku a přišla o možnost obhájit titul.

Čtyřletá tradice

„Je jasné, že pro nás je trochu komplikovanější vyrazit si jen tak na kafe," řekla ke vztahu s hudební celebritou Azarenková. „Ale jinak to moc neřeším. Jsme spolu rádi a užíváme si to. Dokonce mu ani neříkám Redfoo, ale prostě Stefane," uvedla dvojnásobná grandslamová vítězka.

Národní play off pro veřejnost se letos koná už čtvrtým rokem a vítězové mužské a ženské dvouhry získají místo v kvalifikaci US Open, zatímco vítězná dvojice ve smíšené čtyřhře projde rovnou do prvního kola. Před třemi lety se turnaje účastnil například pětinásobný mistr světa ve sjezdovém lyžování Bode Miller.

ČTK

Zrušit


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..