Rubriky:

Tenis

Do Astany už dorazil Rosol a tenisté jsou kompletní

2. dubna 2013 10:04 - Astana

Po 23 hodinách na cestě dorazil Lukáš Rosol do Kazachstánu a čeští tenisté jsou v Astaně před nadcházejícím čtvrtfinále Davisova poháru kompletní. Rosol si krátce po příletu hned zatrénoval.

 

Andrew Innerarity, Reuters

Při neúčasti zraněného Tomáše Berdycha je 63. hráč světa Rosol týmovou dvojkou. Jedničkou výběru kapitána Jaroslava Navrátila je Radek Štěpánek (45. v žebříčku ATP) a za ním následují Jan Hájek (84.) a Ivo Minář (246.).

Rosol hrál minulý týden challenger na ostrově Guadeloupe, odkud ho čekala do Kazachstánu dlouhá pouť. "Cesta byla relativně dlouhá, ale myslel jsem, že to bude horší," řekl Rosol na facebooku českého týmu.

Už dopoledne se zapojil do tréninku a zahrál si poprvé v Národním tenisovém centru, aby si zvykal na pomalý antukový dvorec. "Nejhorší bude časový posun, těch jedenáct hodin," konstatoval tenista.

V sestavě soupeřů není jediný hráč z první stovky. V nominaci jsou Michail Kukuškin (156.), Jevgenij Koroljov (187.), Andrej Golubjov (206.) a Jurij Ščukin (463.).Stejné kvarteto dokázalo české tenisty porazit v Ostravě v prvním kole v roce 2011.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..