Rubriky:

Tenis

Kvitová musí čekat. V Palermu prší a zápas s Erraniovou se odkládá na 16.15

21. dubna 2013 10:54 - Palermo
(Aktualizováno: 21. dubna 2013 13:11)

Předpověď počasí opět jednou nelhala a v Palermu se v neděli dopoledne pěkně rozpršelo. Hlavní rozhodčí fedcupového semifinále Švýcar Andreas Egli musel proto odložit zápas jedniček Sary Erraniové a Petry Kvitové už na 16.15.

 

Marek Burkert, Právo

Češky jsou po sobotě v kritické situaci. Šafářová i Kvitová prohrály své zápasy bez zisku setu. Další porážka by už znamenala vyřazení a vysněné třetí finále v řadě by se ztratilo v nedohlednu. Kapitán tenistek Petr Pála si to ale ještě nechtěl připustit. „Pořád je to otevřené. Každá může porazit každou, i když tomu sobotní výsledky nenasvědčují. Bude to těžké, ale dá se vyhrát," vyhlásil sedmatřicetiletý český kapitán

Kvitová si však včera stěžovala na velkou únavu. „Mlela jsme z posledního," řekla osmá hráčka světa, kterou přes týden sužovala i bolest v levém rameni. Jenže s Erraniovou má bilanci 4:0 a naděje umírá poslední. „Fyzických sil bych ale potřebovala víc," posteskla si Kvitová.

Pála ovšem stále věří v sílu své jedničky, která si bilanci ve fedcupových dvouhrách porážkou s Vinciovou lehce pokazila na 18:6 „Holky vědí, kde je jejich síla. Vědí, že můžou soupeřky porazit. Zkusíme udělat všechno, co se dá, a uvidíme, jak to dopadne," řekl Pála.

Marek Burkert (Palermo), Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..