Rubriky:

Tenis

VIDEO: Kráska v obklíčení rychlých strojů. Ruska Šarapovová je ambasadorem Porsche

25. dubna 2013 09:53 - Stuttgart

Ruská tenistka Maria Šarapovová na chvíli vyměnila raketu za věnec volantu a v německém Stuttgartu se na příští tři roky stala oficiálním ambasadorem prestižní a sportovní značky Porsche. „Kdo by nechtěl mít za velvyslance tak půvabnou a úspěšnou hráčku?“ klade si řečnickou otázku Matthias Müller, výkonný ředitel úspěšné německé automobilky. Ruska je navíc vzorem ideální řidičky - podle svých slov ještě nikdy nedostala pokutu za rychlou jízdu.

Populární tenistka na Facebooku přiznala, že není dobrou lhářkou. „Neumím udržet tajemství. Ale tohle se mi podařilo uchovat v sobě tři měsíce," smála se šestadvacetiletá Šarapovová.

Zástupci německé automobilky si nemohou novou spolupráci vynachválit. „Maria je díky svému charisma ideální volbou. Je respektována po celém světě a má vynikající pověst," uvedl Müller.

Šarapovová poodhalila také něco ze svého řidičského umění. „Svou první Carreru jsem získala na turnaji ve Stuttgartu a byla jsem nejšťastnější žena, když jsem to auto uviděla," přiznává. Kromě toho je prý vzornou řidičkou. „Nikdy jsem nedostala pokutu za rychlou jízdu, jen za špatné parkování," dodala s úsměvem.

Ruská kráska se také ráda prohání po německých dálnicích, kde není stanovena žádná maximální rychlost. „Člověk tam cítí tempo auta. Žiju ve Spojených státech a tam je všude spousta rychlostních limitů," uzavřela Šarapovová, kterou čeká už dnes v osmifinále turnaje ve Stuttgartu česká tenistka Lucie Šafářová.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..