Rubriky:

Tenis

Živě

Mayer - Veselý 4:6, 6:2, 6:1

Veselý další challenger nevyhrál, v Braunschweigu ho zdolal Mayer

6. července 2013 18:22 - Braunschweig

Český tenista Jiří Veselý své čtvrté letošní finále v challengeru ve třetí triumf neproměnil. V německém Braunschweigu podlehl domácímu Florianu Mayerovi 6:4, 2:6 a 1:6, ale už postupem do semifinále si zajistil premiérový posun do první stovky světového žebříčku.

 

Luděk Peřina, ČTK

Devatenáctiletý rodák z Příbrami získal proti o deset let staršímu Mayerovi první set, jenže v dalších sadách už prvnímu nasazenému hráči turnaje a 34. tenisovi světového žebříčku nestačil a získal dohromady jen tři gamy.

Díky úspěšnému tažení turnajem si nicméně Veselý už s předstihem zajistil postavení v první stovce pondělního vydání žebříčku ATP, což mu přinese jistou účast v hlavní soutěži US Open.

Veselý postoupil do finále challengeru čtyřikrát a pokaždé v tomto roce. Vyhrál v tureckém Mersinu a Ostravě, ve finále v Prostějově podlehl Radku Štěpánkovi.

Tenisový challenger v Braunschweigu (antuka, dotace 106.500 eur):
Dvouhra - finále:
Mayer (1-Něm.) - Veselý (6-ČR) 4:6, 6:2, 6:1
ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..