Rubriky:

Tenis

VIDEO: Tancuj! vyzval fanoušek srbskou krásku. Tenistka ho poslechla a rozpálila diváky

9. dubna 2014 13:17 - Monterrey

Z trofeje se neradovala, ale diváky si jednoznačně získala na svou stranu. Srbská tenisová kráska Jovana Jakšičová sice na turnaji v mexickém Monterrey ve finále prohrála se svou známější krajankou Anou Ivanovičovou 2:6 a 1:6, avšak po utkání to na kurtu pořádně rozjela. Jeden z diváků vyzval dvacetiletou hráčku, aby zatancovala a Jakšičová ho poslechla.

Sympatická tenistka Jakšičová nemohla být ze svého finálového výkonu ani trochu nadšená, ale brzy po utkání se spontánně uvolnila. Přímo na kurtu dostala mikrofon, aby pozdravila diváky a zhodnotila zápas. „Dobrý večer všem," začala vyprávět ve španělštině, když se z tribun ozvalo „Zatancuj, prosím!"

„Chcete, abych tancovala? Kde je hudba?" zareagovala Jakšičová, když záhy na to moderátor vyzval publikum, aby začalo tleskat.

V uvolněné atmosféře pak Jakšičová na kurtu zatančila jako na nějaké tradiční mexické veselici, což se pochopitelně setkalo s velkým ohlasem. „Spokojení?" dodala dvacetiletá srbská tenistka a rozloučila se s nadšenými diváky.

jis, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..