Rubriky:

Tenis

Tenistka Kurnikovová bude radit čtenářkám Elle

26. května 2005 09:44 - PAŘÍŽ

Někdejší slavná tenistka Anna Kurnikovová bude radit čtenářkám prestižního dámského časopisu Elle. Ruská blondýna, která nikdy nevyhrála turnaj okruhu WTA a nakonec se více prosadila na předváděcích molech a stránkách bulvárního tisku, bude psát sloupek s nápady, jak si udržet štíhlou postavu a skvělou kondici.

 

TOPSINGLESOLNYSITES

Kurnikovová se naposledy tenisovým fanouškům ukázala na listopadové exhibici v americkém Lexingtonu, soutěžní zápas už nehrála dva roky. Po spekulacích o svatbě se slavným zpěvákem Enriquem Iglesiasem se nyní pustila do psaní.

Její první sloupek se v celosvětově rozšířeném magazínu pro ženy objeví v červnu. Bude věnován obecným problémům s udržením kondice.

"Když jsem intenzivní trénink vyměnila za klidnější, najednou jsem narazila na problémy neprofesionálních sportovců. Začala jsem přemýšlet, jak často mám chodit cvičit a co musím jíst, aby to pro mě bylo nejlepší," vysvětlila rodačka z Moskvy, proč začala s časopisem Elle spolupracovat. Kurnikovová oslaví začátkem června své 24. narozeniny.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..