Rubriky:

Tenis

Pála přestal dělat tajnosti. V sobotu do finále Fed Cupu nastoupí Kvitová se Šafářovou

6. listopadu 2014 12:18 - Praha
(Aktualizováno: 6. listopadu 2014 13:24)

Němky odkryly karty, tak se s těmi svými vytasil také. Původně chtěl zveřejnit svou volbu pro sobotní zápasy finále Fed Cupu až v den losu, který je naplánovaný na pátek, ale nakonec už dnes oznámil fedcupový kapitán Petr Pála, že pro sobotní dvouhry počítá s Petrou Kvitovou a Lucií Šafářovou.

 

Vladislav Galgonek, ČTK

„Pokud se nestane nic zásadního, tak očekávám, že budou hrát Péťa s Luckou," řekl po dnešním tréninku Pála. V úvodní den finále Fed Cupu se tak podle všeho utkají Kvitová s německou dvojkou Andreou Petkovicovou a Šafářová s Angelique Kerberovou. Pořadí zápasů ale určí páteční los, který proběhne na Staroměstské radnici v Praze v pravé poledne.

Tam tak Pála oznámí další dvě jména, která do čtyřčlenného týmu vybere z trojice: Karolína Plíšková, Andrea Hlaváčková, Lucie Hradecká. „Zveřejním to hodinu před losováním," potvrdil kapitán, podle nějž zatím všechno kolem jeho družstva probíhá hladce. „Jde to bez větších problémů. Musím to zaklepat a doufám, že to vydrží hlavně na víkend," popřál sobě i hráčkám štěstí.

bum, Sport.cz, Právo

Jaký bude stav po prvním dni finále Fed Cupu?

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..