Rubriky:

Tenis

Živě

Turnaj ATP v Oeiras se nakonec uskuteční i v dalších sezónách

5. prosince 2014 10:49 - Lisabon

Portugalská vláda vstoupila do jednání o budoucnosti tenisového turnaje Portugal Open a zaručila se za pořádání jeho mužské části v příštích třech letech. Antukový podnik mužů a žen, kterému hrozilo, že kvůli nedostatku financí vypadne z mezinárodního kalendáře, tak s největší pravděpodobností zůstane alespoň částečně zachován do roku 2017.

 

Alastair Grant, ČTK/AP

Mužský turnaj ATP Tour se v Estorilu a později ve městě Oeiras konal od roku 1990, ženský se stal pevnou součástí kalendáře WTA o osm let později. Letos si finále v Portugalsku zahrál Tomáš Berdych, v roce 2005 tam získala trofej Lucie Šafářová. Pořadatelé ale v říjnu další ročník žen z finančních důvodů zrušili a stejný osud hrozil i mužskému podniku.

Ministr obchodu a sportu Emídio Guerreiro nyní ale oznámil, že se podařilo najít zájemce o pořádání turnaje a podnik ATP kategorie 250 tak zůstane zachován i bez příspěvků z veřejných rozpočtů.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


French Open 2019

Od neděle 26. května do neděle 9. června 2019 se v tenisovém areálu Roland-Gaross v Paříži koná 118. ročník druhého grandslamového turnaje sezóny French Open. Z loňska titul obhajují Rafael Nadal a Simona Halepová. Sledujte online přenosy i kompletní program turnaje.

Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..