Rubriky:

Tenis

Živě

Pála před nedělí: 1:1 je dobrý stav, ale 3:2 bude lepší

7. února 2016 09:02 - Kluž

Sobotní dvouhry Fed Cupu v Kluži obrátily papírové předpovědi, ale i tak je stav úvodního kola zápasu Rumunsko-Česko vlastně očekávaný. O český bod se postarala Karolína Plíšková, domácí zařídila Monica Niculescuová. „Sedneme si, poradíme se a v neděli se uvidí,“ říká před dnešním rozuzlením kapitán Petr Pála.

 

Michal Krumphanzl, ČTK

Překvapila vás Karolína?

S Halepovou to byl fantastický zápas. Po prvním prohraném setu, který byl hodně náročný a těsný, se dokázala zvednout a využít zaváhání Simony, která si trochu oddechla, když vyhrála první sadu. Pak už do toho Kája začala víc chodit a vycházelo jí to, za což jsem rád.

Jenže Kvitová svou mimořádnou fedcupovou bilanci nepotvrdila.

Pétě od začátku moc nešly nohy, ale bojovala s tím. Bylo vidět, že letos nemá moc odehraných zápasů, od posledního Fed Cupu vlastně jen dvě utkání v Melbourne. Ono je těžké hrát proti člověku s takovým stylem hry, jako měla Niculescuová.

Byla podle vás nějaká šance na obrat?

I když se Petře nedařilo, tak se z toho snažila dostat. Chybělo ale pár věcí. Musela by se ještě trošku zlepšit. Když zahrála dobrou výměnu, tak potom třeba zkazila lehký balón. Niculescuová to odehrála dobře od začátku do konce, já ji takhle moc hrát neviděl. Ten její styl je hodně nepříjemný. Když mi přišlo, že se Péťa zvedá, tak Rumunka zaservírovala, nebo zahrála dobrý míč.

Nelitujete? Stav 2:0 po prvním dnu by byl mnohem nadějnější.

1:1 je dobré, ale samozřejmě 3:2 bude ještě lepší. Uvidíme, co přinese neděle.

bum , Sport.cz, Právo

Zrušit


Časová osa: Tenis

MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

     
  • Fed Cup 2019
  • AO - dvouhra žen
  • AO - dvouhra mužů

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..