Rubriky:

Tenis

Českou tenistku Böhmovou v USA obvinili z krádeže

7. dubna 2006 15:17 - JACKSONVILLE

Devatenáctiletá česká tenistka Kateřina Böhmové byla ve středu se svou matkou zadržena ve floridském Jacksonville kvůli údajné krádeži v obchodním domě. Obě byly ve čtvrtek propuštěny, i když původně byla požadována kauce ve výši 5000 dolarů.

 

www.protenis.cz

Strážce v obchodním domě Belk obě ženy zastavil poté, co si vzaly vystavené oblečení a šperky, šly do kabinky a pak podle jeho slov bez placení odešly z obchodu i s věcmi. Ve dvou taškách měly dva páry džín, dva svetry, tričko, náušnice a další klenoty. Jednání obou žen zachytila také kamera.

Obě ženy obvinění odmítly. Šerifovi řekly, že hledaly toaletu a nevěděly, že musí zaplatit, když jsou ještě v areálu obchodního střediska.

"Kateřina Böhmová tvrdí, že se v žádném případě nedopustila nezákonného jednání," uvedla v pátek manažerka Regina Jandová, která je s hráčkou v kontaktu. Jandová dodala, že ženy nebyly ve vězení, jak uváděly agentury: "Jen u sebe neměly doklady a policie je odvezla na stanici. Dnes přejíždí na další turnaj."

Böhmová, která figuruje na 128. místě žebřičku WTA, vypadla na probíhajícím turnaji v nedalekém Amelia Islandu po prohře s Naděždou Petrovovou. Soudní slyšení tenistky je naplánováno na 27. dubna.

Novinky, Seattlepi, ČTK

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..