Rubriky:

Tenis

Fedcupové hrdinky jsou doma. Na přivítanou dostaly kachnu s knedlíky a se zelím

14. listopadu 2016 16:59 - Praha

Barbora Strýcová, Karolína Plíšková, Petra Kvitová a kapitán Petr Pála se z Francie vrátili leteckým speciálem. A protože si kvůli finále Fed Cupu nemohli o víkendu užít svatomartinské menu, bylo pro ně přichystáno na přivítanou. Jen husu nahradila kachna, k ní knedlíky a zelí. Hráčky měly za sebou jen asi tři hodiny spánku a byla na nich znát únava. Oslavy prý ale nijak bouřlivé nebyly. Jak vypadaly a čím triumf ve Fed Cupu tým zapíjely, se dozvíte v našem videu.

Sport.cz

To, že fedcupový triumf nemůže oslavit s fanoušky na zaplněném náměstí, tak jak se to v minulosti poštěstilo českým hokejistům, týmu kolem Petra Pály nevadí. „Já zase slavil se čtyřma holkama, tak mně to přijde v pořádku." říká kapitán.

A slavit by se, podle Pály, mohlo i v budoucnu. „Ten tým má v sobě sílu vyhrát další trofej." Jediné, co se mu nelíbí, je zamýšlená změna systému Fed Cupu. Mezinárodní tenisová federace totiž uvažuje, že by se finále v budoucnu hrálo ve formátu Final Four na předem určených místech. Tím by, podle kapitána i českých hráček, přišel Fed Cup o bouřlivou atmosféru v hledišti.

jab, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Filtr článků - Tenis


Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..