Rubriky:

Tenis

Cibulková se slunila, předváděla v prádle a roztočí to i se Štěpánkem

15. listopadu 2016 11:57 - Bratislava

Už to k vidění asi někde bylo, ale i tak to lze považovat za vcelku podivuhodnou až jedinečnou záležitost. Hodnou právě exhibice, jaká se dnes uskuteční v Bratislavě. Dominika Cibulková, která triumfem na Turnaji mistryň v Singapuru před pár dny pobláznila tenisové Slovensko, si s hosty v Bratislavě zahraje i zcela nezvykle.

 

Edgar Su, Reuters

„Organizátoři považují za vrchol šestihru," píší slovenská média poněkud neurčitě. Dění na kurtu ovšem klasicky odstartuje Cibulková se Švýcarkou slovenského původu Belindou Bencicovou.

Po nich se v championship tie breaku ukážou na kurtu Dominik Hrbatý a Radek Štěpánek. Pro závěrečný boj doplní obsazení kurtu šoumeni Yannick Noah a Mansour Bahrami. Lze asi čekat různé varianty mixu. Nebo snad jakýsi grupen tenis?

„S Belindou máme dobrý vztah, bude to příjemné utkání. Velmi se těším na čtyřhru s klukama, ti to asi roztočí víc," vyjádřila se Cibulková, která se domů vrátila po dnech volna na Maledivách.

Domovské zemi se momentálně snad nejsledovanější slovenská sportovkyně připomínala na dálku v plavkách i ve spodním prádle.

Teď ji diváci uvidí znovu na kurtu.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Tenis

Podsekce:

       
  • Fed Cup 2018
  • Davis Cup 2018
  • AO - dvouhra mužů
  • AO - dvouhra žen

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..